Patronaty (2017)

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z ITS POLSKA, tel. +48 22 630 99 09 lub e-mail: kongres@itspolska.pl.

ZOBACZ Ofertę sponsoringuOrganizator

ITS Polska

stow

www: itspolska.pl

Sponsor platynowy

Egis

egis

Egis Projects Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Egis. Grupa obecna jest w blisko 100 krajach na świecie (m.in. we Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Portugalii, Filipinach) i zatrudnia łącznie ponad 13 000 pracowników.

Egis Projects realizuje kontrakty drogowe na całym świecie. Na długiej liście przedsięwzięć znajdują się drogi międzynarodowe, autostrady krajowe, obwodnice, a także drogi o dużym natężeniu ruchu w obrębie  aglomeracji, których budowa wymaga rygorystycznego kierowania ruchem. Spółka posiada ogromne doświadczenie we wszystkich typach zamówień, w tym PPP, które łączą zarówno projektowanie, budowę, eksploatację i zarządzanie, a także finansowanie oraz utrzymanie dróg. Firma jest nie tylko jednym z dziesięciu największych operatorów drogowych w Europie, ale i jednym z czołowych specjalistów na skalę światową w zakresie eksploatacji.

www: egis-group.com

Sponsor diamentowy

Kapsch

kapsh

Kapsch Telematic Services należy do austriackiej grupy Kapsch AG. Specjalizuje się w budowie i eksploatacji inteligentnych systemów transportowych, systemów poboru opłat i systemów kontroli ruchu miejskiego. W Polsce KTS rozpoczął działalność wygranym w 2010 r. przetargiem na budowę i obsługę elektronicznego systemu poboru opłat. viaTOLL ruszył w lipcu br., w zaledwie 8 miesięcy od podpisania kontraktu. Było to możliwe dzięki doświadczeniom zebranym w 41 krajach, m.in. w Czechach i Austrii.

www: kapsch.net

Sponsor jubileuszowej gali

Polska Winieta

www: polskawinieta.pl

Comarch

Comarch jest wiodącym środkowoeuropejskim dostawcą innowacyjnych rozwiązań IT, które wspomagają firmy i instytucje w osiągnięciu wyższej rentowności, optymalizując działalność operacyjną i procesy biznesowe. Firma zatrudnia ponad 5300 najwyższej klasy specjalistów na całym świecie. Głównym atutem Comarch jest głęboka wiedza branżowa, którą od 1993 roku przekazuje klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, rynków kapitałowych, bankowości i ubezpieczeń, administracji publicznej, handlu i usług oraz dużych, średnich i małych przedsiębiorstw.

Globalizacja gospodarki światowej i liberalizacja handlu powoduje zanikanie barier dla firm i ich produktów. Rynek IT staje się rynkiem otwartym i globalnym, na którym następuje ciągłe porównywanie cen i jakości dostępnych produktów. Wraz ze wzrostem obecności kapitału zagranicznego w Polsce nawet firmy IT działające wyłącznie na polskim rynku musza oferować produkty konkurencyjne z punktu widzenia rynku globalnego. Comarch od samego początku działania wypracował reputacje firmy technologicznej wytwarzającej nowoczesne produkty z sukcesem sprzedając je na rynku krajowym i zagranicznym. Dlatego nadal głównym celem strategicznym Comarch jest opracowywanie nowych, konkurencyjnych produktów, co pozwoli na zapewnienie dalszego rozwoju Comarch, a co za tym idzie zwiększenie wartości. Utrzymanie dynamiki sprzedaży wymaga nakładów na rozwój produktów oraz właściwą ich promocje i marketing. Dotyczy to zarówno modyfikacji już istniejących produktów i technologii, jak również opracowywania nowych produktów.

www: comarch.pl

Sponsor złoty

Neurosoft

neurosoft

Neurosoft Sp. z o.o. – polska firma teleinformatyczna o zasięgu globalnym. Skutecznie działa na rynku międzynarodowym, oferując zaawansowane technologie inżynierii transportu pod nazwą NeuroCar. Wyjątkowość produktów wynika z wykorzystania w nich sieci neuronowych (sztucznej inteligencji) w praktycznych rozwiązaniach bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wrocławska spółka bazuje na efektywnej kooperacji nauki z biznesem. Dzięki tej współpracy innowacyjne badania przekładają się na rozwój urządzeń i technologii wykorzystywanych w branży Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS). NeuroCar to unikalny na skalę światową system, służący do identyfikacji pojazdów w ruchu. Zastosowanie technologii przetwarzania obrazów cyfrowych umożliwia rozpoznawanie samochodów, określając nie tylko numery tablicy rejestracyjnej (ANPR), a także markę i model pojazdu (MMR).

www: neurosoft.pl

Siemens

siemens

www: siemens.com

T-Systems

t-systems

Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Obecnie nasz zespół na całym świecie liczy ponad 47 600 osób i oferuje kompleksowe usługi teleinformatyczne. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach.

www: t-systems.com

PTV Group

ptv-group

www: ptvgroup.com

Sponsor srebrny

Sprint

sprint

Sprint jest integratorem nowoczesnych systemów informatycznych, telekomunikacyjnych oraz inteligentnych systemów transportowych. Łączy dzisiejsze potrzeby klientów z wizją innowacyjnego przedsiębiorstwa przyszłości oraz z rosnącymi możliwościami technologicznymi. Wśród wielu innowacyjnych projektów prowadzonych przez firmę prym wiedzie VIZAN – system do wizualizacji zdarzeń. Firma posiada ofertę w zakresie ITS – Inteligentnych Systemów dla Transportu, w tym m.in. systemy do zarządzania ruchem w miastach, na autostradach i w tunelach, do zarządzania transportem publicznym, informacji pasażerskiej, nadzoru wykroczeń w ruchu drogowym, ważenia dynamicznego czy też systemy służące informacji parkingowej. Sprint buduje nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego ulic największych miast w Polsce, a niedawno firma otworzyła w Olsztynie pierwsze w Polsce północno-wschodniej i jednocześnie jedno z najnowocześniejszych w kraju centrum przechowywania i przetwarzania danych – Sprint Data Center. Sprint specjalizuje się także w budowie systemów łączności/transmisji danych.

www: sprint.pl

Trapeze

Logotyp-Trapeze Poland

Trapeze Group to międzynarodowa firma z branży IT, która oferuje rozwiązania dla firm obejmujące pełne spektrum spraw związanych z transportem. Rozwijając swoje rozwiązania i zapewniając swoją obecność na rynkach globalnych, firma stała się jednym ze światowych liderów w dziedzinie rozwiązań informatycznych i inteligentnych systemów transportu. Trapeze oferuje swoje rozwiązania publicznym i prywatnym przedsiębiorstwom transportowym i zakładom komunikacyjnym w Europie, Ameryce Północnej oraz regionie Azji i Pacyfiku.

www: trapezegroup.pl

APM

apmnowe

Przedsiębiorstwo APM Konior Piwowarczyk Konior Sp. z o.o. jest ekspertem w zakresie integracji systemów zarządzania ruchem i UBRD. Kompleksowe projekty realizowane przez spółkę obejmują audyt, przygotowanie koncepcji, wdrożenie proponowanych rozwiązań oraz porealizacyjne wsparcie techniczne. APM dostosowuje własne rozwiązania informatyczne do indywidualnych potrzeb klientów. APM zaopatruje rynek drogowy w urządzenia i rozwiązania systemowe z zakresu oznakowania i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

www: apm.pl

ATEM (axians)

axians_Atem

Na polskim rynku działamy od 1995 roku. Nasza oferta zawiera zakres usług, obejmujących pełny cykl życia systemów telekomunikacyjnych, multimedialnych, radiowo-telewizyjnych, począwszy od konsultacji w zakresie strategii i metod budowy, użytkowania systemu, poprzez jego utrzymanie, łącznie z modernizacją sieci. ATEM – Polska pod międzynarodową marką Axians, ma możliwość projektowania i oferowania twórczych rozwiązań ICT oraz korzystania z wiedzy specjalistycznej Grupy VINCI. Axians buduje i utrzymuje sieci dla operatorów transportu publicznego, chcących dostosować swoją ofertę do oczekiwań podróżnych. Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie systemów transportowych, opartych na ogromnej liczbie urządzeń umieszczonych wzdłuż torów. Axians projektuje i buduje systemy m.in. GSM-R, Systemy Dynamicznej Informacji Pasażerskiej i Sterowania Ruchem Kolejowym. ATEM- Polska wdraża sieci 3G / 4G dla operatorów telekomunikacyjnych, sieci WiFi w transporcie publicznym oraz Inteligentne Systemy Transportowe.

www: axians.pl

Conduent


Jako największa na świecie firma zajmująca się procesami biznesowymi, udoskonalamy sposób, w jaki przedsiębiorstwa i władze współdziałają z obywatelami, klientami i pracownikami. Naszą misją jest modernizowanie składowych doświadczeń, aby ta interakcja była cyfrowa, zindywidualizowana i bezpieczna.

W Conduent cenimy nowe pomysły i przekształcamy je w unikalną wartość klienta. Łączymy głębokie rozeznanie potrzeb użytkowników i najlepsze w swojej klasie technologie, tworząc śmiałe innowacje. Dzięki otwartemu, wspólnemu procesowi innowacji klienci stają się kluczowymi partnerami w tworzeniu, rozwijaniu i testowaniu nowych, unikalnych rozwiązań.

Od zaawansowanego rozpoznawania pasażerów i tablic rejestracyjnych po aplikacje spersonalizowanej multimodalnej podróży miejskiej, nasze rozwiązania przyczyniają się do stworzenia bardziej wydajnego i przyjaznego świata.

www: conduent.com

Axis

axis-logo

O Axis Communications

Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami zapewniając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki.

Axis zatrudnia około 2100 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad 80 000 partnerów działających na terenie 179 krajów. Firma została założona w 1984 roku i jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ pod symbolem AXIS.

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com.

www: axis.com

TRAX elektronik

trax-elektronik

www: traxelektronik.pl

Vitronic

Vitronic

VITRONIC to średniej wielkości, zarządzana przez właściciela grupa przedsiębiorstw, składająca się ze spółki VITRONIC GmbH z siedzibą w Wiesbaden oraz spółek krajowych. Od momentu założenia w 1984 roku grupa prężnie się rozwija. Obecnie firma działa na czterech kontynentach jako jedno z czołowych przedsiębiorstw o zasięgu globalnym, działające w branży przetwarzania obrazu na potrzeby techniki ruchu drogowego, logistyki oraz przemysłu.

W 2016 roku firma VITRONIC otworzyła polski oddział w Kędzierzynie-Koźlu.  Nowe biuro  będzie skupiało się na wzmacnianiu relacji z klientami oraz na organizacji działań serwisowych w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej.

www: vitronic.de

AB Micro

 

www: abmicro.pl/

Barco

www: barco.pl

Asseco Data Systems

www: assecods.pl

Ch2m

www: ch2m.com

CISCO

www: cisco.com

Geopolis

geopolis

www: geopolis.pl

Patroni

Ertico ITS Europe

Ertico-logo

www: ertico.com

ITS Nationals

nationals-podmiana

www: itsnetwork.org

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

logomib1

www: mib.gov.pl

Główny Inspektorat Transportu Drogowego

inspekcja-transportu

www: gitd.gov.pl

Komisja Infrastruktury

www: www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADKOMST&NrKadencji=7&KodKom=INF

Ogólnopolska Izba Gospodarcza i Drogownictwa

oigd

www: oigd.com.pl

Związek Miast Polskich

zwiazek-miast-polskich

Związek Miast Polskich to ogólnopolska organizacja samorządowa, która reprezentuje interesy dużych i małych miast, wspiera samorządność lokalną i decentralizację, dąży do lepszego rozwoju miast polskich. Zadania te realizuje poprzez lobbing legislacyjny, wsparcie eksperckie, wymianę doświadczeń, promocję miast, współpracę zagraniczną oraz działalność informacyjną i wydawniczą.

Związek Miast Polskich istnieje od 1917 roku i już w okresie międzywojennym mógł poszczycić się wieloma osiągnięciami. Po II wojnie światowej działalność ZMP została uniemożliwiona. Zaraz po pierwszych po wojnie wolnych wyborach lokalnych (27 maja 1990 r.) pojawiła się inicjatywa odtworzenia Związku. W ciągu kilku miesięcy rady blisko 60 miast podjęły uchwały o przystąpieniu do Związku i w styczniu 1991 roku odbył się w Poznaniu – statutowej siedzibie Związku – jego Kongres Restytucyjny. Obecnie do Związku należy 300 miast. Mieszka w nich około 73% miejskiej ludności kraju.

Związek reprezentuje interesy miast członkowskich w organizacjach europejskich skupiających samorządy, takich jak Rada Gmin i Regionów Europy (CEMR), Kongres Władz Lokalnych i Regionalnych CLRAE czy Komitet Regionów.

www: zmp.poznan.pl

Związek Powiatów Polskich

powiaty

www: zpp.pl

Polska Akademia Nauk

PAN-logo

www: pan.pl

Konwent Dyrektorów Zarządów Dróg Wojewódzkich

konwdyr

www: zdw.krakow.pl

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

gddkia

www: gddkia.gov.pl

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

PIIT-logotyp

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) istnieje od stycznia 1993 roku, zrzeszając obecnie ponad 120 największych firm sektora teleinformatyki i telekomunikacji.

Izba jest najpoważniejszym partnerem, zarówno w procesie stanowienia prawa, jak i opiniowania bieżących decyzji administracji rządowej i organów regulacyjnych.

Władze Izby realizują swoje cele właśnie poprzez współpracę z instytucjami ustawodawczymi, administracją państwową i samorządową, dostarczając im właściwych informacji, kompetentnych analiz i konstruktywnych ocen zjawisk i działań ważnych dla rynku teleinformatycznego.

PIIT w sposób zasadniczy i znaczący wpłynął na kształt ustaw i przepisów podatkowych, celnych, certyfikacyjnych, prawa autorskiego oraz procedur zamówień publicznych. Eksperci PIIT brali udział w opracowaniu ustaw – prawo telekomunikacyjne, o ochronie danych osobowych, o podpisie elektronicznym, prawo zamówień publicznych, prawa autorskie i pokrewne i wielu innych. Izba zyskała opinię rzetelnego i konstruktywnego partnera w dyskusjach i negocjacjach oraz eksperta w objaśnianiu nowych rozwiązań technicznych. Przedstawiciele Izby brali aktywny udział w Radach Informatyzacji, Telekomunikacji oraz w wielu innych.

Bardzo istotną rolą PIIT jest promocja polskiego rynku teleinformatycznego oraz działających na nim firm m.in. poprzez współorganizowanie Kongresów Informatyki Polskiej, czy pomoc w wyjazdach polskich firm na Targi CeBIT w Niemczech. Izba patronuje największym polskim imprezom teleinformatycznym.

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji jest członkiem międzynarodowych organizacji DIGITALEUROPE, mając możliwość wpływania na kształt prawa europejskiego w zakresie teleinformatyki .

Więcej O PIIT: www.piit.org.pl

Unia Metropolii Polskich

www: metropolie.pl

Związek Gmin Wiejskich RP

zgwrp_top

www: zgwrp.pl

Górnośląski Związek Metropolitalny

logo-gzm-main

www: silesiametropolia.eu

Prezydent Miasta Białegostoku

bialystokprez

www: www.bialystok.pl

Prezydent Miasta Bydgoszczy

Bydgoszcz

www: um.bydgoszcz.pl

Prezydent Miasta Gdańska

PMG_PA_poprawione

 

www: www.gdansk.pl

Prezydent Miasta Katowic

logo_BIP

www: bip.um.katowice.pl/index.php?s=22&f=8

Prezydent Miasta Kielc

Kielce

www: kielce.pl

Prezydent Miasta Lublina

lublin

www: lublin.eu/prezydent-miasta-lublin

Prezydent Miasta Łodzi

Prezydent-Miasta-Łodzi-logo

www: bip.uml.lodz.pl

Prezydent Miasta Olsztyn

olsztyn-patronat

www: olsztyn.eu

Prezydent Miasta Opola

Prezydent Opola

www: opole.pl

Prezydent Miasta Poznań

WWW

www: poznan.pl

Prezydent Miasta Rzeszowa

Rzeszów

www: rzeszow.pl

Prezydent Miasta Szczecina

Patronat-Honorowy_Prezydent_Szczecin

www: szczecin.pl

Urząd Miasta Torunia

Torun

www: um.torun.pl

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

prezydent-warszawy

Prezydent Miasta Wrocławia

prezydent_miasta_wroclaw

www: wroclaw.pl/prezydent-wroclawia

Prezydent Miasta Zabrza

zabrze

www: um.zabrze.pl

Marszałek Województwa Dolnośląskiego

dolny_slask

www: umwd.dolnyslask.pl/

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

kujawsko-pomorskie

www: kujawsko-pomorskie.pl

Marszałek Województwa Lubelskiego

www: lubelskie.pl

Marszałek Województwa Lubuskiego

lubuskie

www: lubuskie.pl

Marszałek Województwa Łódzkiego

lodzkie-logo

www: lodzkie.pl

Marszałek Województwa Małopolskiego

malopolskie-logo-final

www: malopolskie.pl/

Marszałek Województwa Mazowieckiego

marszalek-woj

www: mazovia.pl

Marszałek Województwa Opolskiego

Opolskie

www: opolskie.pl

Marszałek Województwa Pomorskiego

PATRONAT HONOROWY-MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO-poziom-prawa RGB-ONLY FOR WEB-2012

 

www: pomorskie.eu

Marszałek Województwa Pomorskiego

PATRONAT HONOROWY-MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO-poziom-prawa RGB-ONLY FOR WEB-2012

 

www: pomorskie.eu

Marszałek Województwa Śląskiego

slaskie

www: slaskie.pl/

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

logo-marszalek-swiętokrzyskie

www: sejmik.kielce.pl

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

Zachodniopomorskie

www: wzp.pl

Patronaty medialne

Dziennik Gazeta Prawna

DGP-1_logo_nowe

„Dziennik Gazeta Prawna” to opiniotwórczy ogólnopolski tytuł o profilu prawno-gospodarczym. Powstał w 2009 roku w wyniku połączenia dwóch gazet: „Dziennika Polska Europa Świat” (Axel Springer) i „Gazety Prawnej” (INFOR Biznes). Obecnie wydawcą DGP jest INFOR Biznes.

„Dziennik Gazeta Prawna” składa się z dwóch grzbietów – białego o tematyce krajowej i biznesowej oraz żółtego o tematyce prawnej. W ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku ukazują się stałe dodatki: „Księgowość i Podatki”, „Rachunkowość i Audyt”, „Firma i Prawo”, „Moja Firma”,  „Samorząd i administracja”, „Prawnik”, „Kadry i Płace”, „Ubezpieczenia i Świadczenia”, „Prawo na co dzień” oraz „Kultura”. Piątkowe, weekendowe wydanie DGP jest wydaniem magazynowym, w którym treści newsowe zastępują pogłębione artykuły o treściach bliskich tygodnikom opinii – o tematyce społecznej, biznesowej oraz poświęconych nowościom technologicznym.

www: gazetaprawna.pl

ITS Przegląd

itsprzeglad

www.PRZEGLĄD-ITS.pl to najlepsze źródło wiedzy o inteligentnych systemach transportowych w Polsce. Wiadomości publikowane są na bieżąco na stronie internetowej oraz w newsletterze. Wydawcą portalu jest ITS POLSKA. Celem www.PRZEGLĄD-ITS.pl jest popularyzacja zastosowań przyjaznych technologii ITS. Nie kwestionując potrzeby budowania w Polsce sieci autostrad i rozwoju infrastruktury miejskiego transportu, www.PRZEGLĄD-ITS.pl pragnie przekonać decydentów i opinię publiczną do inwestycji w rozwiązania, charakteryzujące się efektywnością ekonomiczną kilkakrotnie wyższą, niż inwestycje „ciężkiej” infrastruktury.
Na najbardziej skomplikowane zagadnienia odpowiadamy w sposób jasny i przystępny, tak aby wzbudzić zainteresowanie Czytelników i zachęcić ich do lektury.

ITS POLSKA wspólnie z portalem www.PRZEGLĄD-ITS.pl jest pomysłodawcą konkursu LIDER ITS, którego celem jest promocja przedsięwzięć służących rozwojowi przyjaznych i nowoczesnych technologii inteligentnych systemów transportowych poczynając od wyników badań  naukowych, aż po efektywne produkty i wdrożenia. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2010 r. i od samego początku otrzymała honorowy patronat Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Przyznawana rokrocznie statuetka LIDER ITS nagradza i wyróżnia projekty zrealizowane w czterech kategoriach: najlepszy produkt firm z branży ITS, najlepsze wdrożenie  samorządów i instytucji wdrażający projekty związane z ITS, najlepsza praca badawczo-rozwojowa pracowników naukowych, najlepsza praca dyplomowa  absolwentów szkół wyższych. Gala wręczenia nagród LIDER ITS organizowana jest podczas Polskiego Kongresu ITS.

www: przeglad-its.pl

Portal edroga.pl 

logo-rbg-ost

Portal edroga.pl jest portalem drogowym. Przekazujemy najważniejsze informacje o tym co się dzieje w drogownictwie, publikujemy artykuły, relacjonujemy wydarzenia branżowe.

Na naszych stronach na www.edroga.pl znajdują się najważniejsze informacje dotyczące projektowania i wykonawstwa dróg oraz obiektów mostowych, inżynierii ruchu, bezpieczeństwa ruchu drogowego, ochrony środowiska, mobilności oraz przepisów prawnych w tych dziedzinach.

http://edroga.pl

Magazyn Autostrady

Mag-Aut-logo-2

„Magazyn Autostrady” to wiodący tytuł na rynku czasopism specjalistycznych poświęconych budownictwu drogowo – mostowemu. Doświadczone zespoły redakcyjne, ciągły monitoring potrzeb czytelników oraz współpraca ze specjalistami z branży pozwalają nam tworzyć czasopismo odznaczające się wysokim poziomem merytorycznym ubranym w nowoczesną formę graficzną. Na naszych łamach prezentujemy najnowsze technologie, innowacje, materiały, a także ciekawe wywiady i opinie eksperckie.

www: www.autostrady.elamed.pl

eTransport

etransport_pl

www: etransport.pl

Forum budowlane

Forum Budowlane – fachowy miesięcznik przeznaczony dla wykonawcy i inwestora budowlanego, obecny na rynku od 1996 roku. Jest poradnikiem i źródłem informacji dla firm działających na rynku budowlanym oraz kadry zarządzającej. Prezentuje przede wszystkim tematy związane z maszynami, narzędziami i sprzętem stosowanym w budownictwie, jak również informacje o aktualnych wydarzeniach, targach i nowościach.

www: www.forum-budowlane.pl

Forum PPP

www: forumppp.pl

Polski Rynek Transportu Lotniczego

prtl

prtl.pl opisuje bieżące i planowane wydarzenia związane z transportem powietrznym oraz obserwuje światowe trendy analizując ich wpływ na polski rynek lotniczy. To źródło informacji przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za rozwój transportu lotniczego w Polsce a w szczególności dla przedstawicieli samorządów: marszałków, prezydentów, burmistrzów i starostów; departamentów odpowiedzialnych za rozwój regionalny, infrastrukturę, gospodarkę; zarządów portów lotniczych i spółek lotniskowych, linii lotniczych, firm projektujących i budujących infrastrukturę lotniskową i około lotniskową, firm oferujących produkty i usługi na potrzeby lotnictwa, przedsiębiorstw transportowych i logistycznych, funduszów inwestycyjnych, banków i towarzystw ubezpieczeniowych, otoczenia prawno-konsultingowego w branży lotniczej, branży turystycznej i hotelowej. Na prtl.pl pojawiają się raporty analityczne obrazujące rozwój polskiego rynku lotniczego, materiały dziennikarskie, wywiady i artykuły. Autorzy serwisu są praktykami rynku lotniczego, na co dzień związani są zawodowo z firmami doradczymi oraz polskim rynkiem transportu lotniczego.

www: prtl.pl

Law Business Quality

www: www.facebook.com/Law-Business-Quality-1400721016869228

Obserwatorium Polityki Miejskiej

www: obserwatorium.miasta.pl

Polskie Drogi

polskie-drogi

„Polskie Drogi” to najstarsze – ukazujące się od ponad 20 lat i największe czasopismo drogownictwa. Porusza najważniejsze tematy szeroko rozumianej branży drogowo-budowlano-transportowej. Od lat współpracuje z najważniejszymi podmiotami na rynku: organizacjami przedsiębiorców, instytutami naukowymi, firmami wykonawczymi i administracją drogową. Aktywnie wspiera rozwój inteligentnych systemów transportowych w Polsce.

www: polskiedrogi.com.pl

Portal komunalny

www: portalkomunalny.pl

Infrastruktura: Ludzie Innowacje Technologie

Infrastruktura_logo

Od 2006 r. wydajemy czasopismo „Infrastruktura: Ludzie Innowacje Technologie”. Wydawca periodyku Anna Krawczyk jest także redaktor naczelną kwartalnika „Nawierzchnie Asfaltowe” oraz współfinansowanego przez Unię Europejską biuletynu „Łódź Kreuje Innowacje”. W 2006 r. zredagowaliśmy anglojęzyczny album „Warsaw in Perspective”, którego wydawcą były Crystal Publishing Group oraz The Warsaw Voice.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie publikacji do druku, poczynając od zebrania i opracowania treści materiałów, poprzez redakcję stylistyczną, korektę, wykonanie zdjęć, dobór ilustracji, skład komputerowy, przygotowanie do druku i nadzór nad nim. Nasz zespół tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem edytorskim. Oferujemy także przygotowanie artykułów i reklam do naszego periodyku „Infrastruktura: Ludzie Innowacje Technologie” oraz oczywiście ich publikację.

Mamy za sobą kompleksową organizację kilkudziesięciu debat redakcyjnych, warsztatów, seminariów, konferencji. Łącznie wzięło w nich udział kilka tysięcy osób, niektóre kilkakrotnie.Zdając sobie sprawę, jak ważnym źródłem przekazu jest fotografia, współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistami. Interesuje nas ekspresja, dynamika, czyli to, co w świecie biznesu jest najbardziej cenione. Jeśli chcecie Państwo właśnie w ten sposób pokazać swoją firmę, skorzystajcie z naszych usług.

www: https://www.facebook.com/pages/Miesi%C4%99cznik-Infrastruktura-Ludzie-Innowacje-Technologie/228565627276947

RadioTech.pl

prtl

www: radiotech.pl

Inteligentne Miasta i Regiony

Inteligentne Miasta i Regiony” jest branżowym magazynem technicznym B2G i B2B. To pierwsza na rynku polskim inicjatywa wydawnicza, która ma na celu połączenie kluczowych dostawców technologii dla inteligentnych miast i regionów wraz z odbiorcami ich oferty, kładąc nacisk na edukację i promocję idei Smart wśród samorządów.

Ważny element czasopisma stanowią przykłady realizacji inwestycji z Polski i ze świata, które pokazują warte naśladowania praktyki w dążeniu do bycia „Smart”. Uzupełnieniem wiedzy Czytelników są również informacje m.in. o: finansowaniu inwestycji w ramach inteligentnych miast i regionów, obowiązujących regulacjach prawnych, normach i przepisach, przetargach, inicjatywach, a także wyniki analiz i badań rynkowych. Każde wydanie to także wywiady i wypowiedzi dotyczące obecnego i przyszłego stanu na rynku inteligentnych miast i regionów oraz zapowiedzi i opisy branżowych targów, konferencji, forów, seminariów.

Patronat Honorowy nad czasopismem „Inteligentne Miasta i Regiony” objęło Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités”. Magazyn otrzymał również rekomendację Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

Kanały dystrybucji: sprzedaż prenumeraty lub pojedynczych egzemplarzy, wysyłka kwalifikowana, targi, konferencje, szkolenia.

Więcej na: www.czasopismo.inteligentnemiastairegiony.pl oraz www.inteligentnemiastairegiony.pl.

Wydawca: ARTSMART. Wydawnictwo działa na polskim rynku od stycznia 2010 r. W swoim portfolio posiada czasopisma i portale internetowe z następujących dziedzin: energetyka, inteligentne miasta i regiony, budownictwo, system opieki zdrowotnej. Organizuje i prowadzi konferencje branżowe. Świadczy usługi z zakresu marketingu dla przedsiębiorstw działających w sektorze technicznym.

www: inteligentnemiastairegiony.pl

Kurier Kolejowy

www: kurierkolejowy.eu

CEO Magazyn Polska

www: ceo.com.pl

Smart City

www: smartcity-expert.eu/

Śląski Klaster Transportu Miejskiego

INFORMACJE OGÓLNE

Śląski Klaster Transportu Miejskiego – SKTM rozpoczął działalność w roku 2013 jako odpowiedź na wyzwania związane z potrzebami rozwoju transportu publicznego w województwie śląskim, szczególnie poprawy mobilności społeczeństwa, w obliczu nowego budżetu UE na lata 2014 – 2020, w którym na ten cel przeznaczone będą znaczne środki finansowe.

OBSZARY AKTYWNOŚCI KLASTRA SKTM:

  • Planowanie strategiczne rozwoju transportu miejskiego

  • Badania marketingowe (m.in. badanie popytu, zachowań komunikacyjnych i postulatów przewozowych, badanie struktury biletowej, badania ankietowe jakości usług).

  • Analizy i modele ruchu transportu miejskiego.

  • Komodalność transportu publicznego.

  • Inteligentne systemy transportowe (ITS).

  • Technologie dla „zielonego transportu”.

SKŁAD ŚLĄSKIEGO KLASTRA TRANSPORTU MIEJSKIEGO – SKTM:

  • 4 śląskie uczelnie wyższe, w tym Wydział Transportu Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

  • 16 przedsiębiorstw zajmujących się działalnością produkcyjną bądź projektową w zakresie systemów transportowych.

  • 2 przedsiębiorstwa produkcyjne elementów i zespołów urządzeń transportowych.

  • 4 instytucje z otoczenia biznesu.

www: klaster.crt.net.pl

Urbnews

www: urbnews.pl/

Partnerzy

Centrum Kształcenia i Doradztwa „IKKU” Sp. z o.o.

new_+logo

Istniejemy od lutego 1998 r., a działalność rozpoczęliśmy w styczniu 1999 r. pierwszym zrealizowanym szkoleniem na zamówienie firmy DROMEX na temat „Zasady współczesnego systemu szkoleń w dużym podmiocie gospodarczym”. Świadczymy usługi edukacyjno-szkoleniowe oraz konsultacyjno-doradcze w zakresie inżynierii komunikacyjnej i transportu, m.in. dla administracji publicznej, przedsiębiorstw wykonawczych, biur projektowych i firm transportowych. Współpracujemy z wysokiej klasy ekspertami, którzy oferują „wiedzę z pierwszej ręki” – inżynierską, prawną, ekonomiczną a przede wszystkim praktyczną.

www: ikku.pl

Biuro organizacyjne

M-events

m-events-logo-r

 

ORGANIZATOR

SPONSOR DIAMENTOWY

Sponsor Srebrny

PARTNERZY

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ
W 16 EDYCJI POLSKIEGO KONGRESU ITS?

Rejestracja